Pokémon Temporal Forces Vizuálny Prehľad Kariet

Pradávne a budúce energie pretrvávajú so stabilnou silou, prebúdzajúc sa k životu v každom okamihu! Spoločenstvá starodávnych a budúcich Pokémonov s neuveriteľnou vytrvalosťou a nadšením pokračujú v nekonečnom rozvoji! Walking Wake triumfálne vykročil mimo okovov minulosti, združený s Raging Bolt ex, ktorý prináša bleskovú silu, zatiaľ čo Iron Leaves ex s technologickým majestátom prináša high-tech spravodlivosť a Iron Crown ex korunuje všetko úsilie.

Mimo Oblasti Nula, kde sa odohráva osudová hra, sa Wugtrio a Farigiraf transformujú do rôznych foriem, odhaľujúc svoju nezvratnú podstatu ako Tera Pokémon ex. A Pokémon Tréneri, očakávajúci návrat kariet ACE SPEC do svojho obzoru, sa horlivo pripravujú na jedinečne silné a zázračné efekty, ktoré s nimi prídu.

Roztržitosť v čase otvára bránu do sveta divokých bytostí a kybernetických vizuálov, ktoré sa manifestujú v neustávajúcom boji v rámci rozšírenia Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Časové Sily! S každým balíčkom prichádza nabitý príbeh, ktorý sa odhaľuje, a každá karta nesie v sebe moc času a priestoru. Takže nech sa v rozkvetnutom svete Pokémonov šíri magická atmosféra nevídaných dobrodružstiev!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík
Návrat hore