Pokemon Twilight Masquerade

Festival šibalstva a záhad v krajine Kitakami: Odhaľte tajomstvá legendárneho Pokémona a objavte nové dobrodružstvá!

Vitajte v úchvatnej krajine Kitakami, kde ľudia a Pokémoni žijú v harmónii s bohatou prírodou. V tomto úžasnom svete sa odohráva jedinečný festival plný zábavy a tajomstiev – Festival šibalstva a záhad! Avšak, ako to často býva v rozprávkach, nie všetko je také, ako sa zdá na prvý pohľad…

V hĺbkach lesa a na úbočiach strmých hôr sa skrýva tajomný legendárny Pokémon, ktorý sa nazýva Ogerpon. Maskovaný a obklopený záhadou, Ogerpon je obávaný a zároveň fascinujúci. Jeho podoba sa zjavuje ako spojenie štyroch hrôzostrašných ex Tera Pokémonov, čo len pridáva na jeho záhadnosti a nevysvetliteľnosti. Na Festivale šibalstva a záhad je úlohou odhaľovať tajomstvá tohto legendárneho tvora a zistiť, čo sa skrýva za jeho maskou.

No to nie je všetko! Okrem Ogerpona sa na festivale objavujú aj ďalší noví Pokémoni, ktorí očarujú svojou silou a krásou. Medzi nimi sa nachádzajú Bloodmoon Ursaluna ex a Sinistcha ex, ktorí prinášajú do sveta Pokémonov nové dimenzie a dobrodružstvá. Ich príchod na scénu rozširuje obzory trénerov a prináša nové strategické možnosti do hry.

Avšak ani klasickí Pokémoni nie sú na tom zle! S rastúcou silou a odhodlaním oslňujú Greninja, Dragapult a Magcargo ako ex Tera Pokémoni. Ich úžasné schopnosti a bojové taktiky sú pripravené očariť a ohromiť na Festivale šibalstva a záhad.

A ak to ešte nie je dosť, do tohto fascinujúceho sveta prichádzajú aj ďalšie karty ACE SPEC, ktoré dopĺňajú slávnosti v rozšírení Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Twilight Masquerade! Tieto karty prinášajú nové možnosti a stratégie pre trénerov, ktorí sa chcú vyzvať na súboje a oslniť svojich súperov.

Takže príďte a pripojte sa k tomuto úžasnému festivalu, kde sa stretávajú tajomstvo a zábava, kde sa stretávajú tréneri a ich Pokémoni v nezabudnuteľnom dobrodružstve plnom vzrušenia a nádeje! Na Festivale šibalstva a záhad v krajine Kitakami čakajú nezabudnuteľné zážitky a nové objavy na každom kroku. Buďte s nami a staňte sa súčasťou tejto úžasnej cesty do sveta Pokémonov!

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Nákupný košík

[premmerce_filter]

Návrat hore