151 Pokémon karty

Pokémon 151

Spojte sa s Bulbasaurom, Charmanderom a Squirtlom a buďte svedkami úplne nového úsvitu v Kanto! S týmto novým dňom prichádza nová šanca vystopovať starých priateľov, nájsť si nových kamarátov a chytiť každého z pôvodných 151 Pokemonov. Objavte mimoriadnych Venusaur ex, Charizard ex a Blastoise ex na špeciálnych kartách s podmanivými ilustráciami a preskúmajte mestá a vidiek oživenej krajiny – na svojich cestách môžete dokonca nájsť nepolapiteľného ex Mew. V rozšírení Scarlet & Violet—151 sa objavia nové dobrodružstvá a nové obzory!

Prvých 151 pokémonov ktorí sú známi aj ako Kanto Pokémoni a objavili sa v hrách Pokémon Red a Pokémon Green (v Japonsku) alebo Pokémon Red a Pokémon Blue (v západných krajinách). Tieto hry boli pôvodne vydávané pre Game Boy v roku 1996 v Japonsku a neskôr v ostatných častiach sveta.

Medzi prvých 151 pokémonov patria ikonické postavy, ako sú Pikachu, Charizard, Bulbasaur, Squirtle a mnohí ďalší. Táto generácia pokémonov vytvorila základ pre celú Pokémon franšízu a stala sa obľúbenou medzi fanúšikmi a zberateľmi.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Nákupný košík

[premmerce_filter]

Návrat hore