Pokemon karty Evolving skies

Pokemon Dynamická sila na obzore!

Pocíťte silu meniacich sa vetrov a pripravte sa na epickú búrku, keď sa mocní Pokémoni dračieho typu triumfálne vrátia! Rayquaza VMAX vedie vlnu zhora a Duraludon VMAX sa týči nad krajinou vo svojej Gigantamaxovej podobe, pričom jeho ohromujúca prítomnosť je doplnená ďalšími majestátnymi bytosťami, ako sú Dragonite V, Noivern V a ďalšie. Táto mocná zbierka dračích Pokémonov vytvára jedinečný výzor na obzore, ktorý naplní oblohu silou a odhodlaním.

Ako sa mraky rozchádzajú, Eevee’s Evolutions sa objavujú v plnej dúhe Pokémon V a Pokémon VMAX, aby signalizovali jasný nový deň v Pokémon TCG: Sword & Shield — Evolving Skies! Táto farebná paleta Evolučných Eevee pridáva do hry novú dimenziu a zvýrazňuje pestrosť Pokémon sveta. S novými silnými Pokémonmi, ktoré sa zdvíhajú ako obrovské vlny a prichádzajú v podobe VMAX, hráči sa môžu tešiť na vzrušujúce bitky a nové strategické možnosti, ktoré prináša toto rozšírenie.

K Pokémon Evolving Skies se odkazujete na jedno z rozšírení (sérií) Pokémon Trading Card Game (TCG), ktoré bolo uvedené na trh. Evolving Skies je siedme rozšírenie zo Sword & Shield série Pokémon TCG. Bolo vydané v auguste 2021.

Toto rozšírenie pridalo do hry viac než 200 nových kariet, vrátane nových formátov Eevee a jeho vývojových možností. Okrem toho Evolving Skies prinieslo nové mechaniky a hrateľné prvky, ktoré obohatili skúsenosti hráčov a zberateľov.

Rozšírenie Evolving Skies sa často vydáva v rámci rôznych typov balíčkov, vrátane booster balíčkov, ktoré obsahujú náhodne vybrané karty, a Elite Trainer Box, ktorá zahŕňa doplnky, ktoré sú užitočné pre hráčov TCG. Je to súčasťou tradičného vydávania nových edícií a sérií v Pokémon TCG, ktoré udržiavajú hru čerstvou a zaujímavou pre hráčov a zberateľov.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Nákupný košík

[premmerce_filter]

Návrat hore