PSA Grading (Ohodnocovanie) kariet

Asistovaný grading kariet spoločnosťou psa

Zberateľské karty pokémon ušli dlhú cestu a tešime sa z nich už viac ako 25 rokov. Pokémon karty ako Charizard, Umbreon a mnoho ďalších majú vo svete zberateľov svoje čestné miesto. Ich zberateľskú aj trhovú hodnotu určuje aj stav karty. Na vyhodnotenie tohto stavu slúžia gradovacie (ohodnocovacie) spoločnosti ako PSA. Grading od spoločnosti PSA je vo svete jeden z najpopularnejších a preto sme sa ho rozhodli možnosť gradingu v PSA ponúknuť aj Vám.

Psa grading pokemon kariet

Asistovaný poistený grading pokémon kariet a poradenstvo. Je to jednoduché, stačí nás kontaktovať s konkrétnou pokémon kartou a my sa postaráme o zvyšok.

Ohodnotenie pokémon karty

20 EUR / karta

Hodnota karty nesmie presiahnuť 199$

predpokladaná doba návratu ohodnotenej karty je 65 dní

Ohodnotenie pokémon karty

25 EUR / karta

Hodnota karty nesmie presiahnuť 499$

predpokladaná doba návratu ohodnotenej karty je 65 dní

Čo je to grading kariet?

Grading alebo ohodnocovanie kariet je vyhodnotenie stavu karty gradovaciou spoločnosťou PSA. Karta prejde podrobnou analýzou kde sa vyhodnocujú faktory ako

  • Centrovanie- ako presne je pokémon karta orezaná.
  • Povrch – analyzuje sa či je povrch pokémon karty v poriadku to zanmená bez škrabancov, nečistôt, iného poškodenia alebo tlačových chýb (biele bodky atď.) .
  • Rohy – analýza ako dobre je pokémon karta orezaná v rohoch, či niesu rohy akokoľvek poškodené.
  • Hrany – analýza hrán ako dobre sú na pokémon karte hrany orezané alebo či niesu poškodené.

Každá z týchto analýz sa hodnotí číslom od 1-10. (1 najhoršie, 10 najlepšie ). Priemer týchto 4 čísel nakoniec určí výsledné čislo hodnotenie karty (1 najhoršie -10 najlepšie) ktoré nám povie v akom stave karta je. Hneď pod týmto čislom je oficiálne PSA číslo ohodnotenej kartičky ktoré je možné vyhľadať v databáze PSA a zaručuje tak originalitu hodnotenej karty.

PSA 10 ohodnotené pokémon karty sú veľmi vyhľadávané a preto je aj ich cena v mnohých prípadoch niekoľko násobne vyššia ako cena neohodnotenej karty.

POISTENIE POKÉMON KARIET

Nemusíte sa báť, že sa Vaše pokémon karty stratia. Ponúkame Vám poistenie kariet na ich deklarovanú hodnotu a v prípade akýchkoľvek problémov pri preprave ( strata, poškodenie atď. ) Vám plnú poistenú sumu uhradíme a preto s nami môžete gradovať bez srachu o svoje karty.

Nákupný košík
Návrat hore