Pokemon karty Paldean fates

Rozžiarte sa s pokémonmi od paldea

Svetlo reflektorov sa leskne na shining Pokémonoch a ich osudový návrat do Pokémon TCG! Shiny Pikachu, s jeho charizmatickou prítomnosťou, razí cestu vpred, svojou sviežou vitalitou a záhadným leskom osvietujúcim cestu pre ostatných. Ich následné nasledovníky Tinkaton, Ceruledge, Dondozo a viac ako 100 ďalších Shiny Pokémonov rozprávajú svoje vlastné jedinečné príbehy, keď odhaľujú svoje farebné a špeciálne vlastnosti. Každý z nich pridáva do rozšírenia Scarlet & Violet—Paldean Fates svoj osobitý nádych tajomstva a kúzla.

Medzitým, keď Great Tusk a Iron Treads vystúpia na scénu, zjavujú sa ako starovekí a budúci pokémoni. Ich existencia nesie so sebou hlbokú históriu a záhadu, ktorá spája minulosť s budúcnosťou Pokémon sveta. Aby sme toho neboli málo, Charizard, Forretress a Espathra vystupujú ako ex Shiny Tera Pokémon, predvádzajúc svoje jedinečné schopnosti a prinášajúc do hry nový rozmerný aspekt.

Vrhnite trochu svetla a objavte trblietavé zázraky, ktoré odhalujú svoju krásu a tajomstvo v rozšírení Scarlet & Violet—Paldean Fates! Tento rozmanitý svet prinaša do Pokémon TCG novú dimenziu, kde každá karta hovorí svoj jedinečný príbeh a hráči môžu zažiť magický svet Shiny Pokémonov v celej jeho sláve.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Nákupný košík

[premmerce_filter]

Návrat hore