Booster box Pokemon anglický

Pokémon Booster Box

Pokémon Booster Box je väčší balík, ktorý obsahuje viacero booster balíčkov v rámci jedného balenia. V každom booster balíčku sa nachádzajú náhodne vybrané karty zo sady Pokémon Trading Card Game (TCG). Typický booster box obsahuje 36 booster balíčkov, ale môže sa to líšiť v závislosti od edície alebo rozšírenia.

Booster boxy sú často predávané v hernej a zberateľskej komunite, a mnohí hráči a zberatelia ich preferujú, pretože poskytujú väčšiu možnosť získania rôznych kariet. Hráči môžu zakúpiť celý booster box, aby získali dostatočný počet kariet na to, aby mohli začať budovať nové balíčky a rozširovať svoje zbierky.

Boostery v booster boxe sú distribuované v presne danom poradí a sú navrhnuté tak, aby v balíku boli rôzne karty a vzácne karty. Týmto spôsobom sa zabezpečuje, že hráči majú rovnomerný prístup k rôznym kartám z daného rozšírenia. Booster boxy sú často pripojené k novým edíciám, ktoré pridávajú nové pokémony, schopnosti a mechaniky do hry, čím udržiavajú hru čerstvú a zaujímavú.

Nákupný košík

[premmerce_filter]

Návrat hore