Nahľad Na Nový Set Paldean Fates

Všetko vyzerá obzvlášť lesklé v Pokémon Trading Card Game, keď prichádza nová expanzia s názvom Scarlet & Violet—Paldean Fates, ktorá prináša mnoho Shiny Pokémonov. Táto expanzia prichádza 26. januára 2024 a obsahuje viac ako 240 kariet, z toho viac ako 100 je Shiny Pokémonov! Príďte s nami na predčasný pohľad na niektoré z týchto vzrušujúcich Pokémonov spolu s niekoľkými novými kartami Trénera, ktoré môžete objaviť.


Mew ex

  • Ilustrátor: USGMEN

Ako roztomilý je tento Shiny Mew ex? Dokonca ani Pokémon, ktorý je pod ním (rovnako roztomilý), sa nemôže ubrániť pohľadu a úsmevu na jeho ohromujúcu roztomilosť. Keď je v blízkosti tohto priateľa, rozhodne nebudete smutní! Určite nebudete smutní ani vtedy, keď použijete schopnosť Restart od Mew ex, aby ste sa vždy držali troch kariet. Je dobré mať možnosti, a Mew ex vám ich môže poskytnúť. Budete tiež schopní použiť útoky svojho súpera proti nemu vďaka útoku Genome Hacking od Mew ex. Za tri Colorless Energy môžete použiť jeden z útokov Aktívneho Pokémona vášho súpera. Dajte im ochutnať ich vlastnú medicínu!


Gardevoir ex

Gardevoir ex tiež predvádza lesklú modrú farebnú schému a vyzerá tak elegantne ako vždy na tejto ohromujúcej karte. Možno váš súper bude príliš rozptyľovaný všetkými jeho žiarivými hviezdičkami, aby si všimol, ako používate schopnosť Psychic Embrace od Gardevoir ex. Rýchlo posilnite svoj tím touto schopnosťou pridávaním kartičiek Psychic Energy z vášho odkladacieho hromádka k jednému zo svojich Pokémonov typu Psychic. Len si pamätajte, že to vás zaväzuje pridať dva poškodenia tomuto Pokémonovi. Keď je čas ísť do útoku, útok Miracle Force od Gardevoir ex spôsobí 190 poškodení a umožní Pokémonovi zotaviť sa zo všetkých špeciálnych podmienok.


Paldean Clodsire ex

Tento Shiny Paldean Clodsire ex určite vyzerá o niečo žiarivejšie, než by to bolo pri jeho bežnej hnedo-šedej farebnej schéme. Nedajte sa oklamať veselšou paletou, tento Pokémon však stále dokáže spôsobiť veľa problémov vašim súperom. Jeho schopnosť Toxic Wetland vám napríklad umožňuje každý ťah otráviť Aktívneho Pokémona súpera, ak je na ihrisku Stadium. Môžete následne použiť jeho útok Needle Bone. Tento útok udrie za 200 poškodení, ale hod mincou vám povie, či bude môcť Paldean Clodsire ex útočiť počas vášho ďalšieho ťahu. Dúfajme, že nepadne panna!


Moonlit Hill

Stadiumová karta, ktorá by mohla byť potenciálne užitočná pre oba Pokémony, Paldean Clodsire ex aj Gardevoir ex. Mať Stadium v hre, samozrejme, umožňuje Paldean Clodsire ex otráviť svojich súperov, ale Moonlit Hill tiež pomáha umiestniť karty Psychic Energy do odhodenej kôša, čo prospeje schopnosti Psychic Embrace od Gardevoir ex. Táto karta vám umožňuje raz za kolo odložiť základnú Psychic Energy z ruky, aby ste vyliečili 30 poškodení od každého z vašich Pokémonov – užitočný proti poškodeniam, ktoré spôsobuje Psychic Embrace vášmu tímu.


Technický stroj: Krízový úder

Keď potrebujete rozšíriť repertoár útokov vášho Pokémona, Technical Machine: Crisis Punch je dobrým spôsobom, ako rýchlo zasiahnuť vášho súpera. Keď pripojíte túto kartu k jednému z vašich Pokémonov, získa prístup k útoku Crisis Punch, ale len do konca vášho ťahu. Tento útok môže byť použitý len vtedy, keď váš súper má presne jednu cenovku zostávajúcu, a spôsobuje veľmi pevných 280 poškodení. Vytiahnutie silného útoku ako tento môže byť veľmi užitočné, keď je váš súper tak blízko k víťazstvu v hre.






Tieto a mnohé ďalšie karty nájdete, keď Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Paldean Fates vyjde 26. januára 2024.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík
Návrat hore