Pokemon Karty Temporal forces

Starodávné a budúce sily vytrvávajú s neochvejnou silou, prebúdzajúc sa k životu v každom okamihu! Rady starodávnych a budúcich Pokémonov s obdivuhodnou vytrvalosťou a nadšením pokračujú vo svojom neskončiteľnom raste! Walking Wake ex triumfálne vykročil mimo okovov minulosti, združený s Raging Bolt ex, ktorý prináša bleskovú silu, zatiaľ čo Iron Leaves ex s technologickým majestátom nesie high-tech spravodlivosť a Iron Crown ex korunuje všetky úsilie.

Mimo Oblasti Nula, kde sa odohráva osudová hra, sa Wugtrio a Farigiraf premieňajú do rôznych typov, odhaľujúc svoju nezvratnú podstatu ako Tera Pokémon ex. A Pokémon Tréneri, v obzore očakávajúceho času, sa dychtivo pripravujú na návrat kariet ACE SPEC, ktoré prinesú so sebou jedinečne silné a zázračné efekty.

Ruptúra v čase otvára bránu do sveta divokých bestií a kybernetických výjavov, ktoré sa zhmotňujú v neustávajúcom boji v rámci rozšírenia Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Časové Sily! S každým balíčkom je nabitý príbeh, ktorý sa odhaľuje, a každá karta nesie v sebe silu času a priestoru. Nech sa teda v rozkvitnutom svete Pokémonov šíri magická atmosféra nevídaných dobrodružstiev!

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Nákupný košík

[premmerce_filter]

Návrat hore