Pokemon karty Paradox rift

Odhaľte anomalie v pokémon oblasti nula

Ponorte sa do oblakov a preskúmajte krajinu, ktorá sa zdá byť nespútaná časom! V tejto tajomnej ríši, kde čas plynie neobyčajným spôsobom, zúrivé útoky odhaľujú starodávnych pokémonov ako ex Roaring Moon a ex Sandy Shocks. Ich prítomnosť prináša do hry duch minulosti, ktorý sa prelína s budúcnosťou, a vytvára fascinujúcu harmóniu medzi oboma časovými dimenziami.

Umelo vytvorení budúci pokémoni, vrátane ex Iron Valiant a Iron Hands, nezaostávajú v tejto výnimočnej divočine. Ich technologicky pokročilé útoky a schopnosti oživujú nový svet boja. V snahe prispôsobiť sa časovým zmenám, Garchomp ex, Mewtwo ex a iní Terastalizujú, získavajúc nové typy, kým ex Armarouge, Gholdengo ex a ďalší Pokémon ex sa neboja pripojiť k boju, prinášajúc so sebou svoju jedinečnú moc a sílu.

Čaká ťa dobrodružstvo, ak sa časové línie zrazia v rozšírení Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Paradox Rift! V tejto epické bitke času môžu hráči zažiť výnimočný zážitok, kde minulosť, prítomnosť a budúcnosť sa spájajú do jedinečnej harmonie, vytvárajúc záhadné a pútavé prostredie, kde každý ťah hráča je kľúčom k rozlúsknutiu časových tajomstiev.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Nákupný košík

[premmerce_filter]

Návrat hore